Aparat cyfrowy Sony DSC-W690

Niezwykle smukły aparat cyfrowy Cyber-shot™ W690 jest wyposażony w obiektyw z mocnym, 10-krotnym zoomem optycznym, który pozwala przybliżyć się do miejsca akcji. Możliwości fotografowania rozszerza stabilizator Optical SteadyShot i tryb panoramy, a inteligentna automatyka iAUTO dba o dobór ustawień, które zapewnią małym wysiłkiem świetne wyniki.

Magiczne filmy

Nagrywaj niezwykle wyraźne, pełne szczegółów klipy Full HD: ciesz się stabilnymi, wolnymi od rozmycia obrazami, nawet gdy spacerujesz lub robisz zbliżenia.
Poczuj pełnię obrazu

Teraz bez problemu zrobisz zapierające dech w piersiach ujęcia krajobrazów lub scen miejskich. Aparat Cyber-shot™ automatycznie łączy szybką serię klatek w miarę przesuwania aparatu z jednej strony w drugą (albo w górę i w dół) w celu utworzenia zadziwiających panoram.
Lepsze zdjęcia w prosty sposób

Nie wiesz, jak ustawić aparat w zależności od sceny? Pomoc jest blisko. Inteligentna automatyka oznacza automatyczne korygowanie ekspozycji i innych ustawień aparatu w celu zapewnienia optymalnych wyników w różnych warunkach
Smukły z wyjątkowym zoomem

Duże, wyraźne zbliżenia nie muszą oznaczać konieczności użycia dużego, nieporęcznego aparatu. Aparaty Cyber-shot™ wyposażone są w obiektywy o mocnym zoomie w niezwykle smukłej obudowie. Pozwalają na uchwycenie wszystkiego, od ujęć szerokokątnych po pełne szczegółów zbliżenia, przy niewielkiej wadze aparatu.

Dostępne kolory:czarny, czerwony, niebieski

Cena 849zł