GeForce GTX 680 to za mało? W takim wypadku zawsze można pokusić się o dołożenie kolejnej karty graficznej, lub zwrócić swoje myśli w stronę GeForce'a GTX 690, który ma na pokładzie dwa układy GK104.

W sieci pojawiły się nowe zrzuty ekranowe pakietu Office 15 w wersji Technical Preview. Tym razem zrzuty przedstawiają to samo wydanie, które Microsoft udostępnił jakiś czas temu, ale w wersji zaktualizowanej.

Nowa wersja pakietu Office 15 zawiera kolejne zmiany w interfejsie użytkownika, coraz bardziej nawiązuje do interfejsu Metro systemu Windows 8.

Pierwsze wydanie "beta", choć zapewne nie będzie tak się nazywać, pakietu Office 15 powinno pojawić się w czerwcu bieżącego roku.

YouTubeYouTube, mimo iż jest najpopularniejszym portalem tego typu, wciąż ma problem z zarabianiem na siebie. Teraz niemiecki sąd mu utrudnił sytuację.

4kTechnologie zmieniają się dziś w błyskawicznym tempie. Wydaje się, że przynajmniej niektóre z nich, mimo swoich zalet powinny jeszcze parę lat poczekać, aż wejdą z pełną parą na rynek. Najczęściej bywa jednak inaczej i to użytkownicy muszą gonić za nowymi rozwiązaniami. Tak też jest w przypadku rozdzielczości. W ciągu dekady dokonaliśmy olbrzymiego skoku jakościowego w telewizji dzięki zmianie rozdzielczości z 704×576 na 1920×1080. To było świetne, jednak już dziś musimy być przygotowani, że do końca tej dekady w naszych domach pojawi się całkiem sporo urządzeń z rozdzielczością 4, a może nawet 16 razy większą od FullHD.